Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-11-26, 20:03   #1387
poliksene
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 28
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez Costynuuna Pokaż wiadomość
używam waxa, szamponu seboradin i lotionu z tej samej firmy a włosy nie dosc że zaczeły rosnąc to jeszcze są takie mieciutkie i gładkie że szok nigdy jeszcze nie miałam farbowanych włosów w tak dobrym stanie

ps. i jeszcze pije pokrzywe
To muszę wypróbować Twoją kurację, bo moja niekonsekwencja mnie załamuje niedawno używałam waxa przez dwa tygodnie (I to nawet regularnie), później kupiłam sobie pokrzywowy spray (który zużyłam do ostatniej kropli, ale stosowałam go nieregularnie i w przesadnych ilościach) był czas herbatki pokrzywowej, skrzypowej, była skrzypowita, ale za dużo mnie to kosztowało czasu i czasem po prostu zapominałam, albo nie miałam siły, ani ochoty bawić się w maseczki i spraye na dłuższą metę. Lepiej jest kupić sobie jeden szampon, odżywkę i maseczkę. Wtedy wyrabia ci się pewien nawyk, ale jeśli dochodzą do tego jakieś inne mikstury i nie możesz się połapać, kiedy ostatnio smarowałaś głowę olejkiem rycynowym, a kiedy psikałaś sprayem, zniechęcasz się. Przynajmniej ja tak mam.
poliksene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując