Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-09, 12:22   #2302
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;61495141]jestem zachwycona twoimi dłońmi i stopami, jakkolwiek to brzmi masz naprawdę ładne dłonie, pasują ci te kwadraty, a stopy też ładne, takie gładkie i ta duża płytka paznokci u stóp masz taki kolor skóry, że pięknie u Ciebie muszą wyglądać zapewne czerwienie i malinowe róże

no i podziel się nazwą / numerem tego holosia, MUSZĘ go mieć [/QUOTE]Aż się zarumieniłam od tylu komplementów Dziękuję za miłe słowa. Na kształt dłoni faktycznie nie narzekam choć idealne nie są, a jeśli chodzi o stopy... no dobra, nieskromnie przyznam, że moje stopy to się matce naturze udały Do tego są całkowicie niekłopotliwe w utrzymaniu i pielęgnacji Fotki kwadratów robione z boku, więc wyszły dużo lepiej niż wyglądają naprawdę. W rzeczywistości widocznie łapatkują, ale podbudowana efektami Pjerniczka, nie poddaję się Przyznaję, moja skóra bardzo lubi się z soczystymi i malinowymi czerwieniami. I na paznokciach i na ustach

Lakier holograficzny na poprzednich fotkach to "Światło proszę" Color Alike. Mam jeszcze od nich równie uroczą "Szarą migotkę". Dziś zobaczyłam, że wróciły inne lakiery, które chciałam mieć, więc pewnie coś znów zamówię.

Cytat:
Napisane przez emciak Pokaż wiadomość
@Regista
Śliczny ten holo *_* mimo że nie przepadam za takimi kolorami, to ten mi się wyjątkowo spodobał. xd
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram
Regista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując