Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-22, 22:27   #4457
mentha
Zadomowienie
 
Avatar mentha
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 247
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Zaczęłam serum LIQ CC. Jest lekkie, nie lepi się, wchłania w skórę. Trochę piecze, rano obudziłam się też z zaczerwienioną twarzą. Zobaczę, jak skóra będzie dalej reagować.
Mnie minimalnie piekło na początku. Szybko przeszło. Lepkość przy nakładaniu i utrzymująca się do wchłonięcia nie zniknęła, ale to i tak komfortowy kosmetyk. Moje serum po jakimś czasie zaczęło się lekko zażółcać. Niestety zapomniałam zapisać daty otwarcia.
Opiewanego w necie efektu rozświetlenia brak. Innych też raczej nie widać.

Cytat:
Napisane przez _Angelina_ Pokaż wiadomość
dziewczyny nie wem czy pamietacie ale jakis czas temu wspólnymi siłami udało mi się skompletować zestaw kosmetyków do twarzy. Niestety musiałam opuścić mój kraj ;( i wyjechac do Uk..i tu zaczełay się moje problemy między innymi z twarzą. Myję twarz mleczkiem ( sylweco, avalon), przecieram płynem micelarnym Garnier, w ciągu dnia Alterra ( z granatem serum) + filt z vichy a na wieczór Bielenda ( zielona z kwasem migdłaowym). I mam problem z Bielendą kiedy nałożę ją na noc następnego dnia piecze mnie twarz i jestem czerwona jak burak ;( próbowałam zaprzestac stosowania i nakładałam kremy alantan dermoline. Niestety tak jak kiedys nakładałam dużo tłustych in pułtłustych kremów, takm dziś kiedy nałożę krem czuję się taka "zapchana" i jakas "brudna" na twarzy. Mimo tego uczucia pieczenie i ściągnięcie znika. Czuję, że potrzebuję tu czegoś więcej jak serum. Póki co nie mam mozliwości na ściągnięcie paczki z Polski, muszę się posilic tym co mam w sklepach pod ręką. Nie wiem na co się zdecydować. Miałam próbkę Vichy i powiem szczerze , że ukoił trochę moją skórę, nie wiem jednak czy na dłuższa metę będzie to odpowiedni krem. Co moge połozyc na moja twarz? szczerze powiem, ze nawet nie wiem co mogę zamówic sobie z Polski ;/
To chyba trochę efekt psychologiczny (poczucie zapchania i zabrudzenia, którego kiedyś nie było). Nie ma się co zrażać do kremów. Trzeba po prostu obserwować stan skóry.

Próbowałaś nakładać cienką warstwą coś na/pod Bielendę, żeby złagodzić jej działanie? U niektórych ten sposób się sprawdza. Albo używać jej rzadziej.

Pewniaka łagodzącego nie mam, więc nie polecę. Chciałabym wypróbować Linotormentiallae A+E, krem tormentiolowy z witaminami A i E. Coś jak połączenie tormentiolu, maści witaminowej i cynkowej. Ktoś zna?

Edytowane przez mentha
Czas edycji: 2016-08-22 o 22:28
mentha jest offline Zgłoś do moderatora