Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-16, 22:25   #2478
anetac33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 52
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez AniaM69 Pokaż wiadomość
Niewiele pomogę, bo nie znam tych marek, ale jak chcesz walczyć z bliznami to nie takimi myjadłami. Za mały kaliber.
Taka dola - ja za przesyłki minerałów zza oceanu płacę sporo, za przesyłki staników z UK też niewąsko - wyjścia nie ma - w kraju ich nie kupię, więc przemyśl, czy nie lepiej odżałować na konkretne zamówienie w mazidłach i zabrać się za skórę porządnie niż bawić się aloesem i emulgatorami za 8 funtów?


Dzięki za odpowiedź, a co byś poradziła? Ja obecnie jestem w UK, więc szukam czegoś tu lub zza oceanu. Z polskiej biochemii dostałam info, ze najmniej zapłacę za przesyłkę 100 złotych, a przy kosztach za ich kosmetyki nikt nie jest zainteresowany tak drogą wysyłką, więc w ogóle jej się na imają poza Polskę.

Nie wiem czy przynajmniej Murad jest myjadłem, bo kosztuje od 25 funtów w górę, a w Polsce tego po prostu jeszcze nie ma. Tu na forum przewijają się wciąż te same produkty, a będąc tu miałam nadzieję, że da się kupić coś lepszego, jeszcze niedostępnego u nas.


W kwietniu będę w Polsce mogę Ci coś przywieźć, tylko konkretnie co, jak i za ile. Ląduję w W-wie, a potem jadę w łódzkie i w Łodzi też będę.

Pozdrawiam
anetac33 jest offline Zgłoś do moderatora