Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mydło ALEPPO
Wątek: Mydło ALEPPO
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-06, 14:40   #630
Rudax
Raczkowanie
 
Avatar Rudax
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 70
Dot.: Mydło ALEPPO

No dobra, umyłam włosy tym mydłem. Wrażenia? Dziwnie. Gorzej niż po tym twardym szamponie. Jasne, że włosy po takich specyfikach są raczej tępe, ale po tym to jeszcze dziwniejsze uczucie... mydło jest na pewno inne niż te twarde szampony.
Na plus i to ogromny jest to, że chyba przez ten olejek, włosy są niesamowicie miękkie i gładkie.
Neutralnie: jak po każdym naturalnym szamponem nie współpracują tak dobrze podczas układania, raczej wolą żyć po swojemu.
Minus: przy skórze mam lekko tłuste włosy, znaczy na długości są jakby pokryte delikatną warstwą oleju, ale przy skórze to trochę jak przetłuszczone. Co ciekawe, są przetłuszczone tylko na przedziałku i grzywce. Jak spięłam je do góry to nagle wszystko gra

Nie wiem, no dziwne uczucie. Fajnie, że w ogóle nie są zsianione. Wyglądają prawie jak takie ładne, megazdrowe włosy, z tym że nie są lejące. Końcówki są takie milusie w dotyku, a zawsze było tam sianko. Z drugiej strony związuję włosy w kitkę, a one stoją, zamiast miękko opaść.

Dziwne do opisania - niby miękkie, przyjemnie się ich dotyka, jednak twarde. Niby sztywne, a jednak trochę tłuste. Jakbym nagle miała na włosach każdą możliwą przypadłość poza łupieżem.

Wydawało mi się że są cały czas mokre...

Ale nie zniechęcam się, próbuję dalej.

Ach, może dlatego takie efekty, że na skórę głowy wcieram wcierkę żeby wzmocnić cebulki i to razem nie współpracuje. Zobaczymy...

P.S. Do mycia ciała sprawdziło się świetnie
__________________
*Odchudzam się i ćwiczę pilates od 01.04.2013r.
Waga: 67kg
Cel: 55kg

*Zapuszczanie i regeneracja zniszczonych włosów

*kosmetyki naturalne


*Walczę z trądzikiem
styczeń, luty, marzec, kwiecień...




Edytowane przez Rudax
Czas edycji: 2013-04-06 o 14:48 Powód: Muszę coś dopisać
Rudax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując