Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-04-20, 08:05   #392
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez Rosebrd Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jakiego pędzla używacie do nakładania podkładu? Ja do tej pory radziłam sobie jakimś chińskim starym ale zaczyna drapać i tym razem mam zamiar zainwestować w coś porządnego...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam całe dzikie mnóstwo pędzli do podkładu.

Neauty flat top oraz kabuki- lubię je, szczególnie flata, jeden z moich ulubionych.
Amilie flat top i kabuki- nie lubię, włosie jest szorstkie, jakby porowate, nie polecam.
Pixie flat top- drogi bardzo, włosie jakby pluszowe i bardzo zbite, daje chyba najmocniejsze krycie z nich wszystkich, długo schnie, jak dla mnie coś nie tak wyważona ta rączka, ale sięgam dosyć często.
Hakuro h50 lub h51- sięgam po niego najrzadziej, mi nie przypadł do gustu.
Zoeva 102 silk finish i 2014 buffer- lubię bardzo, ale to już droższe pędzle (nie tak drogie, jak pixie, ale droższe od neauty).
Annabelle Minerals short top- nie przepadam, włosie jest króciutkie i zbite, mam wrażenie, że miziam się po twarzy trzonkiem, a nie pędzlem. Ale kryje, że ho-ho.

Flat topa albo kabuki z AM nie miałam jeszcze, ale jeśli mają takie samo włosie jak ich pędzelek do różu, to powinny być fajne.

Generalnie to, po jaki pędzel sięgnę, zależy głównie od podkładu. Są takie, których używanie bardziej leży mi z pędzlem neauty (choćby ich podkłady albo podkłady z pixie), a są takie, że sięgam po pędzel pixie (podkłady neauty i AM).
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując