Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki naturalne
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-14, 21:57   #512
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Moja mama mówi, że mam brzydką twarz tylko dlatego, że wyciskam. Wiem, że przenoszę bakterie i powoduje blizny, ale nie wierzę, że tylko to jest przyczyną, ale moja mama tak uważa. W ogóle nie była zachwycona jak jej powiedziałam, że przechodzę na naturalne i bezpieczne kosmetyki. To tak samo jak latem tylko przez 2 tygodnie zdrowo się odżywiałam i co? UWAGA! Chodziłam zawsze najedzona, ale nie przejedzona, cud! Ale mama była wkurzona, że jem coś innego, osobno, inaczej przygotowanego i tyle z tego było. Dupa! Ale w kosmetykach się zawzięłam.

Skądś to znam. Jakiś czas temu kupilam mamie zestaw naturalny do pielęgnacji stóp firmy Alverde. Byl tam peeling i balsam i do tego dokupilam pumeks wulkaniczny alep. Powiedziala, że chce coś tej firmy jeszcze wypróbować, a nie wiedziala, że to naturalne. Byla zachwycona, a jak jej powiedzialam, że to sa wlasnie produkty certyfikowane, to szczęka jej opadla.
Co do wyciskania to nasze mamy maja niestety rację, ale grunt, to używać kosmetyków, które goją, a nie pogarszają sytuację.

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------

Cytat:
Napisane przez phenomena Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a może polecicie mi cos na rogowacenia okołomieszkowe? Na ramionach mam mnóstwo czerwonych krostek. Niestety, jest to genetyczne i wiem, że nie pozbęde sie tego całkowicie, ale zyje nadzieją, że chociaż troszkę da się to zakamuflować.. Dermatolog poleciła mi Pilarix, ale nie podziałał.. Znacie może jakies naturalne kosmetyki, które mogłyby pomóc?


Ja Ci polecam na to peeling solny i bloto z morza martwego, np Jericho.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2011-03-14 o 22:11
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując