Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-06, 08:30   #1311
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez angelofmydreams Pokaż wiadomość
Jak chce się jakiś odcień to powinno się brać ton jaśniejszy. Bo wiadomo jak to wszystko wychodzi ;//. Niby jasno a na głowie jest ciemno i wtedy zawsze mówię. Kurczę trzeba było wziąć ton jaśniejszy na dniach robię czekoladę. Czy ktoś na forum dodawał zdjęcie zdjęcie przed i po? szukałam tak 3 po 3 i nic nie znalazlam ;/ trochę tych stron jest i nie chce mi się szczerze mówiąc wszystkiego przeglądać ) chciałabym zobaczyć jeszcze przed kupnem upenić sie,ze nie wyjdzie mi czarny. Teraz bym zrobiła sobie nową fryzurę zrobiła. Jak nowy kolor ma byc to i fajnie byłoby zrobić nowy fryz macie jakies pomysły??
No właśnie dlatego pomyślałam o kakao bo imbir też może być taki ciemny.

Ja bym na Twoim nie schodziła z długości bo bardzo ładnie Ci w dłuższych włosach.

Cytat:
Napisane przez Caarroolliinnee Pokaż wiadomość
ok to czekam na opinie, chyba i tak się nie odważę
a to, że trzyma tyle co zwykłe "trwałe" farby to się w 100% zgadzam, mi się każda farba baaaaardzo wypłukuje, jak np. orzechowy brąz joanny naturii, którego resztki mam teraz, kolor piękny ale szybko i mocno się wypłukał
Wczoraj wieczorem myłam głowę i prawie nic się nie spłukało.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując