Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-01, 11:37   #3346
_Shiloh_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Shiloh_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 495
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Twarz myję mydełkiem z nanosrebrem w płynie No i używam Revlona CS (tak wiem, to potwór wśród podkładów )

Czyli żel na noc a w takim razie co wtedy pod makijaż?
Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
No właśnie chcę ją tylko lekko zmatowić, żeby makijaż trzymał mi się nieco dłużej. Nie chcę stosować typowych kremów matujących, bo użyłam raz i taki podkład po nałożeniu kremu matującego zrobił mi sieczkę na twarzy Czyli twarz w samych suchych skórkach, których de fakto nie mam

A to serum stosujesz zamiast kremu tak? Tylko rano?
Serum stosuję i rano i wieczorem zamiast kremu (tak świetnie na mnie działa, że w ogóle nie potrzeba kremu, co do niego to jest to mój KWC uwielbiam je. Buzia się po nim nie błyszczy, ale czuć że jest nawilżona. To właśnie ono uregulowało mi przetłuszczanie skóry twarzy (oczywiście nie od razu, ale trzeba być cierpliwym). Dobrze trzyma podkładzik na buzi. Natomiast żel hialuronowy co 3 dni gdzieś tak. Na noc nakładam tak sporo, po każdym peelingu. Aaaa no i regularnie kwasuję twarz tonikiem AHA/BHA 2 razy w tygodniu to tak na marginesie.
_Shiloh_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując