Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-06, 07:19   #1191
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Magica- fajnie , ze widzisz efekty. Ja dodaje siemie do owsisnki ale wczorsj glutka nalozylam na twarz a nasionka zjadlam rozgryzajac. Musze w takim razie naprawic koniecznie blender i znalezc jakis nieslodzony jogurt naturalny chociaz w tych jogurtach sa hormony i antybiotyki wiec nie wiem czy jest sens to zjadac...mam straszne dylematy jesli chodzi i diete i najsluszniejsza wydaje mi sie rawfood tylko absolutnie ciezka do zrealizowania. Ja tak gadam cjagle o diecie bo moj tradzik powoduje kandydoza(ktora mniey innymi powoduje zaburzenia hormonalne) i jesli nie bede sie trzymac diety to nawet slimak i inne cuda mi nie pomoga.
A jak dlugo bierzesz wierzbownice? Ja lykam juz 3 miesiace. Nadal mam zaskorniki ale stany zapalne sa zdecydowanie mniejsze. Nie mam gul oprocz tych na zuchwie ktore juz co prawda niesa bolace ale co prawde nie wchlonely sie jeszcze. Na mnie wierzbownica dziala jesli chodzi o wlosy. Bardzo duzo bejbikow mi uroslo i nadal sie trzymaja. Lykam 1 tabletke.
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015
olasia jest offline Zgłoś do moderatora