Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co dziś ukręciłaś Wizażanko? Nasze zmagania z recepturami kosmetyków
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-27, 20:57   #1881
birjuzowyj
Raczkowanie
 
Avatar birjuzowyj
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 58
Dot.: Co dziś ukręciłaś Wizażanko? Nasze zmagania z recepturami kosmetyków

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Szczerze życzę, aby ta fascynacja półproduktami i mieszaniem trwała jak najdłużej, a nowa pielęgnacja sprawdziła się na twojej skórze Większość z nas pewnie tak zaczynała, ale z czasem dużo osób wraca do kosmetyków sklepowych, bo okazuje się, że półprodukty pomimo cudownych opisów, nie dają aż takich efektów wow jakby można się było po nich spodziewać. Nie neguję oczywiście tego, że jakoś tam działają - trzeba tylko znaleźć te odpowiednie, które sprawdzą się na naszej skórze.

Odnośnie gumy i alginatu, zacznij od malutkich ilości, odsyłam do podobnych przepisów na ZSK i Mazidłach 1 i 2.
Zawsze czytam też opinie o półproduktach i rzadko są one negatywne Pokrywają się z opisem sprzedającego Kosmetyki ze sklepów prawie na mnie nie działają, lekko nawilżą i to wszystko... Azjatyckie mają mocne działanie ale są cholernie drogie Mam nadzieję, że działanie kosmetyków robionych własnoręczne będzie jednak zadowalające Wystarczy, że będzie lepiej niż w przypadku tego co można kupić u nas w drogerii, wtedy będę szczęśliwa.
birjuzowyj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując