Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-09, 17:14   #4732
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez manikomio Pokaż wiadomość
Własnie kupiłam Garniera Belle Color 111 i chcę jeszcze raz sobie ją zaaplikować ale tym razem trzymac troszkę dłużej Trochę sie boje bo nie jest ten mój kolor teraz taki zły no ale walcze o jeszcze jasniejszy wiec zaryzykuje. Ciekawe jak wyjdzie a jesli znów bedą zółte? Chociaz nie powinny bo w sumie mam teraz jasne włosy już.... Snowhitee bede trzymać tyle ile mi doradziłaś, ale zastanawiam sie bo cholera tez dzis dostałam okres hehe i natrafiłam na Wasze posty na ten temat...Myslałam o tym Wellatonie platynowym moze teraz by mi ładnie złapało, widziałam tez dzis w sklepie farbkę której zdjecie wklejam - ale nie kupowałam bo nie mogłam sobie przypomniec czy któras z Was miała z nim jakies doswiadczenia, myslicie ze wyszłyby białe czy raczej ze złotą poświatą?
A moze jakaś platyna z Londy?
Wiesz tej którą załączyłaś to Ci nie polecam, już kilka dziewczyn pisało że wychodzi strasznie żółto... Ja kiedyś używałam kilka razy platyny z londy (taki czerwony kartonik), pamiętam też ma wodę 9% i pamiętam że z kolorku byłam zadowolona ale po czasie trochę żółkł.. Ale wtedy jeszcze nie miałam pojęcia o płukankach itd Myślę, że teraz masz na tyle jasne włoski że ta belle color powinna Ci ładnie wyjść. A jeśli Ci podpasuje to leć i kupuj na zapas bo tą farbkę niestety wycofują.
Aha no i lepiej odczekajmy aż się nam pokończą te cholerne okresy
Załączam foto londy którą kiedyś kładłam.
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-04-09 o 17:16
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora