Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz.9
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-15, 10:57   #1267
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Aaa, to co innego ;-) Lustre mają chyba najsłabszą trwałość w stosunku do reszty wykończeń, no ale coś za coś - z kolei dają bardziej subtelny kolor i nie są takie "in your face". Ja osobiście nie mam zastrzeżeń i po prostu liczę się z poprawkami w ciągu dnia. Nie wymagam od pomadek Lustre, żeby przetrzymały moje posiłki/napoje itd. Ale trwałość nie jest też taka, że mijają 2-3 godziny i po szmince nie ma śladu ;-) Po prostu po jedzeniu czy piciu trzeba dokonać poprawki. Natomiast bardzo lubię efekt, który daje to wykończenie - subtelny, fajny kolor. To już kwestia tego, jakie Ty masz wymagania wobec pomadki i co jest dla Ciebie ważniejsze

A FoF jest boska jak diabli, ale Retro Matte wysusza strasznie... Gdy w salonie MAC nałożyłam FoF bez żadnej bazy itd, to po paru godzinach miałam niezłą saharę na ustach ;-) Ale to było bez bazy i po parunastu minutach maltretowania ust testowaniem szminek, więc podejrzewam, że po pomadce ochronnej/bazie i w normalnych warunkach powinno być do wytrzymania. Ale dla tego koloru zdzierżę wszystko
Ostatnio lubię dość jaskrawe maty, albo smackersy bez koloru. Zależy czy zakładam soczewki, czy okulary.
Mnie już zwykłe maty trochę przesuszają, dlatego cały czas się się waham, chociaż raz testowałam Ruby woo i dobrze się trzymała, mocnego wysuszenia sobie nie przypominam.
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja szminki o wykończeniu Lustre bardzo lubię. U mnie trzymają się długo, bo zawsze gruntuję usta podkładem (głównie dla "zabicia" intensywnej czerwieni wargowej).
Wykończenia Retro Matte nie znoszę. Mam All Fired Up i jak nie zrobi mi przesuszu, to zrobi ciasto na ustach, zwłaszcza przy dokładaniu kolejnej warstwy w ciągu dnia.
Nie lubię podkładu na ustach, ale to może jakaś metoda
Cytat:
Napisane przez NomadSoul Pokaż wiadomość
Tak jak dziewczyny już tu wspominały, to wykończenie jakiegoś jedzenia czy picia nie przetrwa i trzeba się liczyć z poprawkami. Bez jedzenia/ picia potrafi się utrzymać dość długo, jednak po jakimś czasie traci swój "blask" i wypadało by ją ponownie nałożyć. Generalnie lubię jak to wykończenie wygląda na ustach, a szczególnie ten kolor
Dodam fotkę jak ona u mnie wygląda na ustach.
Ale ładnie
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Będę miała na dniach taka nowość http://www.paulaschoice.com/beautype...mecheck-Lotion
Już jestem go bardzo ciekawa, bo ma fajne recenzje
Skład ma nienajgorszy. Daj znać, jak się sprawuje Ciekawe kiedy do nas dotrze ta seria

Edytowane przez neath
Czas edycji: 2015-05-15 o 10:59
neath jest offline Zgłoś do moderatora