Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-11-07, 15:38   #1668
szklana_mgla
Rozeznanie
 
Avatar szklana_mgla
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 523
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Zeila Pokaż wiadomość
Ale nakładać jakiś dekoloryzator jeszcze ? Końcówki są jaśniejsze bo to jeszcze pozostałość po ombre, ale i tak będą do ścięcia.
Jak chcesz mieć większą możliwość żeby wyszedł ci bardzo podobny kolor tego beżu to raczej powinnaś coś uczynić żeby te włosy rozjaśnić i wybić jeszcze te rudości...o ile będą się chciały dać wybić a nie brnąć w ciemny,jaśniejszy,super jasny ale dalej pomarańcz tak jak u mnie
Po tym najlepiej zrobić sobie jaśniejszą farbą pigmentacje żeby je troche "podbudować" i żeby się nie wymywało najpewniej do rudego znowu

Cytat:
Napisane przez liuk07 Pokaż wiadomość
Hej....mam taki problem..rozjaśniałam włosy i wyszły żółte..pokryłamje farbą loreal preference i teraz są mozna powiedzieć ok...takie trochę pomarańczowo-rude
w każdym świetle wyglądają inaczej.Załącznik 5832284[ATTACH]Załącznik 5832289[/ATTACH]
jaką farbe, co położyć żeby je rozjaśnić jeszcze trochę i wychłodzić ..popielaty blond ewentualnie naturalny ?
Bardzo was proszę o rade
Najlepiej jaśniejsza, mocno popielata farba,ale nie licz na cuda po pierwszym razie, żeby zejść z takiej rudości potrzeba co najmniej kilkakrotnie ufarbować
szklana_mgla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując