Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-15, 17:33   #1687
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Aranel Pokaż wiadomość
A dziękuje za mile powitanie

Hm....zapachy...jakos nie przypominam sobie zeby ten specjalnie mocno pachnial...ja uzylam tego https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ba.html&next=1 i moze bylam w szoku spowodowanym bólem i paleniem glowy ale nie czulam zapachu...

Wczoraj poczulam sie jak ten facet z reklamy czegos po goleniu, ze albo wloze glowe do lodówki albo do wiadra z lodem....

A sprawdzalas ta nowa oliwke Hipp?
Powącham ją w sklepie. No właśnie dla mnie Alterra jakoś pachnie... Ale zobaczę ten z migdałami, może on nie pachnie.. no zobaczymy.
Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Ojj, mnie też odrzucają zapachy. A Alterry szampony pachniały BARDZO intensywnie. Aż na samą myśl o nich mnie skóra swędzi

Używam Hippa oliwki i niestety ona pachnie. Mnie nie uczula, ale to nie jest gwarancja jej delikatności przecież. A oliwka Nivea Baby pachnie? Bo mi się wydaje, że mało intensywnie.

---------- Dopisano o 17:48 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------



Miałam ten szampon i pachniał intensywnie Jednak każdy ma inny nos, trzeba o tym pamiętać.
I tak wszystkie szampony Alterry okazały się niewypałem
Ja zobaczę jak one pachną - jak będzie zapach ok w miarę to zobaczymy...

Ja mam ŁZS bo byłam w 50% grupie ryzyka... mam pewne problemy natury pewnej od dziecka, które w 50% gwarantują ŁZS i u mnie zagwarantowały
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując