Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-03, 08:59   #946
oryginalna11
Raczkowanie
 
Avatar oryginalna11
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Coleraine, Irlandia Północna
Wiadomości: 177
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Polski Bursztyn Pokaż wiadomość
A gdzie to cudo mozna kupic? czy mozna to samodzielnie stosowac? jak tak to w jaki sposob?

---------- Dopisano o 01:00 ---------- Poprzedni post napisano o 00:32 ----------


Witaj oryginalna11 jak sie nie myle to karnacje masz mleczna z rozowymi punktami (chlodny typ urody?)? bardzo wrazliwa? a jakiego podkladu uzywasz i w jakim odcieniu? i czy uzywalas juz sposobu z tymi iglami? ten roler?
Hej roleru nie używałam bo pierwszy raz o tym czytam że to się do twarzy używa Myślałam że to na pupe Ja używam podkładu Affiniton Maybelline odcien light sandbeige który jest i tak ciut za ciemny. Dobrze nawilża i szybko i łatwo daje się zmyć. Używałam jeszcze n iedawno Revlonu COlorstay ale to jakbym kładła gładź szpachlową. Bardzo szybko zastyga nakładałam pędzlem i palcami ale zawsze to samo się działo. Teraz dodaję troche revlonu do affinitonu. Na początku przez jakies pół godz widać smugi ale potem nawilżający affiniton ładnie to scala więc nie widać nic
__________________
oryginalna11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując