Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Biżuteria z sutaszu+koraliki/kamienie JAK SZYC
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-26, 02:42   #12
Reverie1
Zadomowienie
 
Avatar Reverie1
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 1 845
GG do Reverie1
Dot.: Sznurki Sutasz

Cytat:
Napisane przez kat270 Pokaż wiadomość
Dziś znalazłam sklep w necie - baza dekoracji czy jakoś tak, mają tam z trzy strony sznurków do soutache + dużo innych pasmanteryjnych akcesoriów, duży wybór błyskotek sworovskiego, piórek, tasiemek i innych. Dziś kupiłam kilka sznurków ale eksperyment z tą techniką dopiero mam zamair rozpocząć. Właśnie googluje coś w internecie, nigdzie nie mogę trafić na żadną książkę na temat soutache-u. Znalazłaś coś możę?

Pozdrawiam

---------- Dopisano o 00:58 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:37 ----------

Poszukuje książki lub jakiegoś tutorialu na temat techniki soutache / sutasz. Czy ktoś może natrafił na coś podobnego? Może być w j. angielskim. Dzięki z góry
mam pytanie- przeczytałaś wogóle posty z tego watku? nie ma ich wiele- watek nie ma 100 stron przez które trzeba by się przekopac...mimo to mam wrażenie że nie zadałas sobie tego trudu bo w przeciwnym razie zauważyłabyś, że juz była mowa o wymionionym przez Ciebie sklepie. Są nawet linki do tutoriali!!!!! wiec wybacz ale wogóle nie pojmuję sensu zamieszczonych przez Ciebie postów
__________________
Moje próby z drucikami

Moje decoupage

blog

,,Rób to co lubisz a nigdy nie będziesz pracował"Konfucjusz

Reverie1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując