Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-16, 22:27   #3556
Titane
Rozeznanie
 
Avatar Titane
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 703
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Postanowiłam dzisiaj dać jeszcze jedną szansę serum flavo, ale zmieszane z żelem hialuronowym i hydrolatem dalej tworzy glut. właściwie z żelu robi się glut i oddziela się od reszty, nie da się tego nałożyć na twarz. Nie wiem o co chodzi

---------- Dopisano o 23:27 ---------- Poprzedni post napisano o 23:24 ----------

Cytat:
Napisane przez mysha25xx Pokaż wiadomość
Czekałam na to serum z zielonej herbaty, w końcu zamówiłam serum granat wczoraj, a on dziś wprowadzają Ale po zapoznaniu sie ze składem nie żałuję, hydrolat z zielonej herbaty mnie nie powalił.Za to geraniowy całkiem ładnie pachnie, a neroli mi się nie podoba.
No właśnie ja też się zastanawiałam i nad serum i nad hydrolatem, ale ja lubię pachnące specyfiki, a hydrolat z zielonej herbaty podobno nie pachnie, a serum ma alkohol w składzie, więc odpuściłam (na razie ) Dla mnie to lepiej w sumie, bo i tak mam za dużo wydatków
Titane jest offline Zgłoś do moderatora