Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-17, 10:18   #3562
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez ddaaiissyy Pokaż wiadomość
Ja tez już otrzymałam swoją pierwszą paczkę z BU z dośc duuzym zamowieniem.
Póki co myję buzię olejkiem pomarańczowym (jest boooskie - buzia cudownie miekka, delikatna, fajnie natłuszczona) potem hydrolat z róży oraz 1 raz zastosowałam tonik AHABHA 10% i tu nasuwa się moje pytanie..
Jaki alkohol należy dodać? Bo ja wódkę Nie wiem czy o to chodzi czy też ma to być spirytus?
I drugie pytanie - czy po zastosowaniu też macie taką ściągniętą buzię?
Dziś zaczęła mi się łuszczyć skóra pod nosem.. aż się boje co dalej - czy spróbowac drugi raz czy przestać ? Bo jak cała będę wyglądała jak zółw to jak z domu wyjdę
Oczywiście stosuję filterek Biodermy 50

Dzięki za pomoc
To nie może być wódka - ma za niskie stężenie w okolicach 40%, musiałabyś dać jej więcej a to zmienia proporcje całego toniku. Spirytus ma stężenie 95% i dlatego może być go mniej, i do takiej też ilości wyliczone są składniki.
Mnie się nic nie łuszczy - ale ja nosorożcowa. Może źle działa ze względu za zastosowaną wódkę? Nie wiem...

kizia mizia a wcześniejsza wersja też była z niacynamidem? Chciałam zrobić tonik oczarowy z niacynamidem z mazideł, ale jeśli ta witamina jest tu w gotowcu i to w serum, to ja bym takie coś wolała.

Hosenka nie wiem czy maseczkę czereśniową ulepszyli ale ta z każdym nałożeniem bardziej szczypie Najbardziej jak ją rozrabiam z hydrolatem migdałowym. Co ciekawe - szczypie pół minuty i przestaje. Po zmyciu buzia ładna i nie ma podrażnienia, ale mimo wszystko trochę mnie to niepokoi bo na stronie nic nie ma o możliwości pieczenia...

Edytowane przez April007
Czas edycji: 2009-04-17 o 10:23
April007 jest offline Zgłoś do moderatora