Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-13, 20:36   #583
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
ale ja o 4tej rano do pracy muszę wstać a że jestem śpioch to wrócę i od razu pójdę lulu, więc mogę sobie raczej zapomnieć o kolacji, świeczkach i takich tam
a ja myslalam ze Ty wstajesz o 4 rano w innym celu
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
przybij piątkę
Ja urodziłam Joa w wieku 27 a Milenę 35
Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
Oooo , to jeszcze ze mną nie tak źle do 40-stki mam czas
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
ojej po przeszczepie to ja się nie dziwię mój syn też po operacjach to jak był mały - sama pamiętam że miałam świra....


poza tym ten cudowny efekt odmłodzenia przez ciążę... szkoda tylko, że połóg i opieka nad noworodkiem nieco go niweczy
Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
36-letnie, co wyglądają na 25-28.... Czasami te 28 letnie jak patrzę na taką i na siebie, to jakoś staro wyglądają i oczy wytrzeszczam z niedowierzaniem.
To milo ze jest tak duzo mam po 30tce i nikogo to nie gorszy
Ja jestem za

Cytat:
Napisane przez Olafia72 Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu ( miesiąc może ) założyłam sobie kajdany w postaci "denkowania zapasów i zakupu nowych produktów tylko gdy będzie to niezbędne" i póki co ... wychodzi Wykończyłam już 2 tusze i dużo ogólnie pojętej pielęgnacji . No , złamałam się tylko na kosmetykach do włosów - tu kupuję w nadmiarze rosyjskie ciapki - tłumaczę to sobie jednak faktem , że potrzeba mi ich dużo , bo córka nastolatka mi podbiera.
Offtopując - w jaki sposób mogę ukoić twarz po mikrodermabrazji ?
Poddałam się temu zabiegowi po raz pierwszy i twarz mnie pali
Ja tez bede grzecznie denkowala Conajmniej przez kolejnych 40 dni
A co do kosmetykow włosowych, to ostatnio uzywam tylko ruskich wynalazkow z kaliny i sobie chwale. Tanie to to i dobre

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Ja niezbyt, tż cos tam zaczał wspominac, wiec go dziś poinformowałam, ze jak juz koniecznie bedzie chcial, to moze mnie zabrac do maca. Na co on przytomnie: A do którego? Skubaniec domyslil sie, ze nie chodzi bynajmniej o tego frytkami i colą





Ja tez ostatnio robiłam czystkę w zapachach, ale chyba będzie ciąg dalszy
tez wyprzedajesz? daj linka , moze za 40dni cos zakupie

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dziewczyny, prędzej Hola Ola go przetestuje niźli ja, bo ja mam otwarte już dwa tusze plus miniatura jednego i następny to byłaby głupota i rozrzutność

Generalnie babka w perfumerii mówiła, ze szału nie ma, ponoć lepszy nowy Chanel
Ja jestem zawiedziona brakiem Twojej recenzji
A co do tuszy, to obawiam sie ze na nastepne 40 dni zostalam ino z wysychającym armanim i resztką miniaturki EL
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora