Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Keratynowe prostowanie włosów cz. 3 - czytaj 1 post!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-18, 13:21   #3662
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez klaudusia1989 Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny,
mam do was kilka pytan i bardzo proszę o odp.
Mam naturalnie kręcone włosy i szczerze mam już ich dość :P nie ukladaja się itd., więcej chodze w spiętych niż w rozpuszczonych.
Mam ombre, u góry ciemne, nizej rozjaśniane.
Strasznie chciałabym na wakacje sobie wyprostować je keratyną, wszyscy mi mowia ze wyglądam dobrze jak sobie wyprostuje raz na rok, bo to trwa kupe czasu.
Mieszkam w Gdyni i tu oczywiście wszystko jest mega drogie i normalnie prostowanie kosztuje miedzy 500 a nawet 1000zl. W kilku salonach w których bylam mieli promocje i wtedy musiałabym zaplacic 250-400zl , ale w zadnym nie byli w stanie mi powiedzieć jaki efekt uzyskam. Powiedzieli, że mniej więcej taki jak na szczotke, efektu prostych wlosow jak na prostownicy powiedzieli, że nie da się uzyskać.
Zaznaczam, że nie wiem na jakich kosmetykach pracują.
Powiedzcie mi proszę czy przy użyciu preperatu np. encanto jest w stanie uzyskac z kręconych wlosow proste? Czy mogę sobie np kupic taki zestaw i poprosić kolezanke żeby mi zrobila? czy jest jakies ryzyko zniszczenia wlosow? A może ktoras z was jest w 3miasta i zna się na tym i robi cos takiego?
Z góry dziekuje za odpowiedzi

Przy kręconych bywa różnie, ale nasza Agg z kręconych przeszła w proste przy pomocy encanto

Mimo wszystko nawet jeśli nie wyprostuja sie w 100%, to będą na tyle rozprostowane, że będzie sie je łatwo i szybko prostować prostownicą :p

Nie ma ryzyka zniszczenia włosów, jeśli będziesz się stosować do ulotki


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

Cytat:
Napisane przez sztukakamuflazu Pokaż wiadomość
A jest najlepszy dla włosów słabej kondycji?

A prostować na ilu stopniach? Moja prostownica rozgrzewa się do 205 stopni.



Dzięki dziewczyny za rady

Wystarczy, ja moje prostuje na 200-210 zależy w jakim są stanie


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Miluchova jest offline Zgłoś do moderatora