Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Keratynowe prostowanie włosów cz. 3 - czytaj 1 post!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-18, 15:49   #3667
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez klaudusia1989 Pokaż wiadomość
ok. jutro umyje i wysuszę bez zadnych dodatkowych preparatow, bo na codzien żeby one jakos wygladaly stosuje szampon i odzywke do kręconych (niestety nie mam innego szamponu wiec z szamponu będę musiala skorzystać) oraz pianke do kręconych wlosow. Także jutro wstawie zdjątko i jeszcze jedno pytanie: za miesiąc jade na wczasy i na pewno będę kapac się w morzu. Czy mogę zrobić zabieg przed wyjazdem i kąpać się ze związanymi włosami (oczywiście gdzie nie gdzie na pewno się zamoczą, pewnie na koncowkach), czy lepiej poczekać i zrobić po powrocie? chodzi o sól morską...
Ja bym robiła przed żeby na wyjazd mieć ładne włosy Keratyna może się trochę wypłukać , zależy też jak często i jak bardzo będziesz moczyć włosy w morzu, ale no raczej nie powinna całkiem zejść



Dziś robiłam prostowanie. Produkty zamawiałam u użytkownika micbog79. Nie mam wątpliwości, że było to oryginalne encanto, oczy mnie dalej pieką jak włosy do przodu mi lecą i śmierdzą strasznie. Szczerze to najbardziej je lubię po pierwszym/drugim myciu
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora