Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-07-11, 19:15   #722
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
No nie
Wkurzało mnie w kwadratach, że szybko odpryskiwało na tych rogach..

A tu już mini migdalątka pomalowane lakierem z Oriflame- Very me SugarNail
Nie wiem dlaczego skórki wyglądają na takie suche.. Robiłam im peeling, później moczyłam w oleju, nakremowałam, w rzeczywistości nie widać

to na pewno było upierdliwe, bo można by było ponosić mani, a tutaj odpryski, niby można domalować... ale to już trochę desperacja

fajnie wyglądają ja tam suchych skórek nie widzę


Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
Też mi się tak wydaje
Pomyślałam sobie, że to jakaś mgiełka

no przynajmniej tak to wygląda na zdjęciu. chociaż teraz jak się bardziej przyjrzałam to widzę tam szarość z brokatem... może na bieli albo szarości dałby ten TS radę


zmieniłam pedi, jednak nie neon, padło na Essence - Off To Miami! i prawie się zapłakałam, bo tak się nim pozalewałam trochę udało mi się to zmywaczem uratować, mam nadzieję, że przy kąpieli trochę mi zejdzie jeszcze... powinnam pójść na jakiś kurs 'Jak zrobić idealne pedi na kulasach'
jeszcze mnie mani czeka, ale tutaj już wybrałam lakier, który (tfu, tfu) problemów mi nie sprawia, zmyłam stare mani, wyostrzyłam paznokcie i ogarnęłam skórki. pikne są, od dwóch godzin chodzę z niepomalowanymi i się zachwycam
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora