Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-24, 08:43   #2063
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
cudowności jak zawsze!
Iherb ostatnio wystawia naszą cierpliwość na próbę..... trzymam kciuki!!
Pilnuj fryzjera! Żadnego niekontrolowanego ruchu
no wlasnie iherb cos ostatnio cwiczy moja cierpliwosc, ktorej ja nie mam za grosz Fryzjer "zufany" wie, ze jak za duzo zetnie to mi bedzie przyklejal wlosy na kropelkedrastyczn ej zmiany nie chce, zcicac zniszczone koncowki i zrobic cos z tylem, zeby sie lepiej ukladal bo palaski jak dooopa jest
Anula jak tam Xlash sie ma? stosujesz? jak efekty? no i jak tusz do rzes sie sprawuje? niebawem bede musiala kupic nowy i zastanawiam sie na tym so Bio

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Effa piękna ta Gaia Creams. Ich przesyłki to zawsze mnie najbardziej cieszą Część nowości już też mam - serum do biustu i kremik na brzuszek Idzie jeszcze duuuży kremik warzywny i pod oczy (mam na tym punkcie oststnio fioła )
dziekuje Mnie tez ciesza przesylki z Gaia sa takie "perfekcyjne":l ove:
I jak sprawdz sie serum do biustu? Zaczelam troche sie odchudzac wiec obawiam sie wlasnie, ze biust najbardziej na tym ucierpi mam nadzieje, ze Gaiowe serum zniweluje troche negatywne skutki utraty wagi ( o ile bedzie to mialo miejsce )

Edytowane przez effa_j
Czas edycji: 2013-04-24 o 08:44
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora