Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-17, 21:24   #1571
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Eee tam :P

O kurcze


Nie wiedziałaś Mam nadzieję, ze nic nie nakręciłam, ale już jakiś czas temu próbowano rozszyfrować co było w tym zestawie brokatowym z TKMaxxa i trzeba było się nieźle nagimnastykować.
Under the mistletoe to to nie było do końca, ani Glitter Vixen też nie. Tylko chyba oba wymieszane, plus Covered in diamonds i bezbarwny

Coś takiego zdaje się o ile dobrze pamiętam

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość
Najgorzej jak podkreśla suche skórki naokoło - nie dość, że i tak zaraz się zetrze, to jeszcze widać, że próbowałam coś nieumiejętnie zakryć

Myślałam nad tym, żeby dać pod revlonka bikini, ale chciałam najpierw zobaczyć jak to w ogóle wygląda solo Ale dzięki
ojjj tak, to też znam.. Mam właśnie tydzień paszteta...

Noooo solo też jest ciekawe, ale trochę półprzezroczyste stąd moja sugestia. Albo biały pod spód. Współgrają te dwa lakiery fajnie razem

Podpiłowałam trochę pazurki na lakierze.. Skróciłam wskazujące bo z jakiegoś powodu były o jakiś blisko 1mm dłuższe (?). Starałam się lekko zmigdalić całość... Na dziś starczy. Jutro będę się im przyglądać dalej.

Dobranoc dziewczyny
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.

Edytowane przez MgielkaM
Czas edycji: 2013-03-17 o 21:25
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora