Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-17, 21:48   #1572
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Mam nowego bejbika <KLIKUSIAMY>
Mgieła takiego używa zamawiałam jej 2 razy
miałam odleweczkę, ale jakoś bez echa u mnie przeszła
ale śliczna ta dziewczyna z linka

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Malina, jak tam spotkanie z Ajrisz? i proszę zaktualizować podpis z wpisami blogowymi ;P
nie miałyśmy za dużo czasu, żeby pogadać, ale przynajmniej potańcowałam coś pseudoirlandzkiego, bo w moim wykonaniu tego tańcem nazwać nie można
i oczywiście tak się spieszyłam, że nie wzięłam aparatu, tępota ze mnie
specjalnie też fale robiłam, żeby wstydu nie było, a ostatnio ciągle noszę proste w koczku, bo żeby szybko

Ajriszek jest bardzo zdolna i ładniutka
Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość
Jak się ma taką gładziutką cerę to i taki w zupełności starcza ja to się muszę naciapać korektorem, zanim zakryję wszystkie "pamiątki" po pryszczach

no właśnie, zazdroszczę
ostatnio pokazywałam nagą cerę na blogu, buba na bubie
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Z Waszą radą spiłowałam pazurki na mocniejsze kwadraty ale nie jestem do końca przekonana co do ich kształtu Popatrzcie i wydajcie werdykt
mnie się podoba jeszcze można troszeczkę bardziej skwadracić, ale i tak jest ładnie
Cytat:
Napisane przez bopp Pokaż wiadomość
GR rich color - więcej
paznokcie-tak
kolor-tak
wykończenie-nie
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;39820990]Mam ochotę na fale Znacie jakieś dobre sposoby ?Myślałam o ręcznikowaniu bawełnianą koszulką ale nie wiem czy wyjdzie na prostych włosach.Jak potem umyje włosy to mi się wyprostują?A może żel lniany ? Też mi się potem wyprostują z powrotem włosy ? Nie chce loków tylko delikatne fale np takie[/QUOTE]
Mgiełka już wszystko napisała a chciałam mądrościami włosdowymi zaszpanować
Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
Lakier z kolekcji blogerek Olesskowy
malowanie tragiczne jedna warstwa smugi okropne, druga ciut mniejsze
ja mam tu trzy warstwy i jak się dobrze przyjrzeć to końcówki jeszcze przebijają
chciałam go kupić, bo kolor bardzo mi się podoba, ale w końcu zrezygnowałam, może dobrze, bo by mnie denerwował
masz takie piękne paznokcie
Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość
A oto essie bikini so teeny i revlon starry pink aka popular

skórki
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
To moje na dziś.
ale fajerskie

znowu mi się paznokieć nadłamał , jestem cudowna, już nie mam z czego skracać :x
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora