Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-17, 22:06   #1573
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!

Ale naskrobałyście ! Tyle ślicznych pazurów się pojawiło !!!!!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
O-oo, im więcej dziewczyn pokazuje ten lakier tym bardziej go pragnę, mimo że mam podobny
Nie zawiodłam się na nim... P29 jest moim ostatnim ulubieńcem dwa razy malowany pod rząd - co się u mnie rzadko zdarza.

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Kurde, a może oni zamykają tylko sklep internetowy i stronę już nie wiem jak rozumieć ten komunikat... :
Jak dobrze, że oficjalnie napisali, że się nie likwidują... Flormar to ostatnio mój ulubiony sklep na nieszczęście dla mojego portfela.

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Nienormalni! kurrrrrrrrrrr...
Jak dla mnie to Flormara bez tej serii może nie być
Dziwne...u mnie też go niby nie było ale Pani powiedziała, że w kolejnym tygodniu ma być ich dostawa...

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
jest podobny z serii mini nr P29
wzięłam go, jutro moge pokazać
uwielbiam go !

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Zapewne TkMaxx bedziesz napadać, czyżby znowu rzucili podrabianą under the mistletoe
Oj, oj, oj, oj - podrabianą? Nie jestem chyba w temacie...

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
podrównałam pazurki
każdy paznokieć po 1,3 cm, jedynie kciuk ma koło 2 cm, bo przyrost na nim mam byczy
3 warstwy China Glaze - Lubu Heels + jedna warstwa Poshe


Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Ooo, TKMAXX pewnie pochwal się co to za zestaw.
Tak, tak - TK.. CC pojawiły się chyba pierwszy raz o
d 2 mscy (przynajmniej jak ja się zjawiam). Może to dziwne ale...rozmyśliłam się w drodze do kasy. Nie wiem czemu...



Dziewczyny - macie jakiś sposób na przetłuszczające się włosy? Przez ostatnie 3 tygodnie przeżywam masakrę w tej kwestii - nie wiem co się dzieje.
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora