Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-17, 23:28   #1576
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Nie wiedziałaś Mam nadzieję, ze nic nie nakręciłam, ale już jakiś czas temu próbowano rozszyfrować co było w tym zestawie brokatowym z TKMaxxa i trzeba było się nieźle nagimnastykować.
Under the mistletoe to to nie było do końca, ani Glitter Vixen też nie. Tylko chyba oba wymieszane, plus Covered in diamonds i bezbarwny

Coś takiego zdaje się o ile dobrze pamiętam
Faktycznie, nieźle ale ten 'oszukany' zestaw też mi się podoba

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
nie miałyśmy za dużo czasu, żeby pogadać, ale przynajmniej potańcowałam coś pseudoirlandzkiego, bo w moim wykonaniu tego tańcem nazwać nie można
i oczywiście tak się spieszyłam, że nie wzięłam aparatu, tępota ze mnie
specjalnie też fale robiłam, żeby wstydu nie było, a ostatnio ciągle noszę proste w koczku, bo żeby szybko

Ajriszek jest bardzo zdolna i ładniutka
Zazdroszczę spotkania byś pokazała falki :P

Cytat:
Napisane przez Maartikrk Pokaż wiadomość
Jak dobrze, że oficjalnie napisali, że się nie likwidują... Flormar to ostatnio mój ulubiony sklep na nieszczęście dla mojego portfela.
Dziwne...u mnie też go niby nie było ale Pani powiedziała, że w kolejnym tygodniu ma być ich dostawa...

Tak, tak - TK.. CC pojawiły się chyba pierwszy raz o
d 2 mscy (przynajmniej jak ja się zjawiam). Może to dziwne ale...rozmyśliłam się w drodze do kasy. Nie wiem czemu...

Dziewczyny - macie jakiś sposób na przetłuszczające się włosy? Przez ostatnie 3 tygodnie przeżywam masakrę w tej kwestii - nie wiem co się dzieje.
Na szczęście nie likwidują

No nie mogę wracaj po nie!

Zależy dlaczego się włosy przetłuszczają...mamy też zimę: czapki, kaptury...
Czym myjesz skórę głowy, jak często? Nakładasz odżywki/maski na skalp?

Tak kusicie tym P29, a ja go sobie nie kupiłam pewnie już nie dostanę stacjonarnie...wrrr
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora