Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-18, 07:21   #1587
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Hej, skoro już mam zdjęcie, to pomyślałam, że się pochwalę, a co!
Na żywo są bardziej jaskrawe
Eeekstra... Na wido takich kolorków się teraz ślinię...
Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
dobra druga porcja moich pazurów taaaa znowu
tym razem essence 122 chic reloaded

i storczyk z biedronki w gratisie
To ten żuczkowy? Super
I storczyk

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
o widzisz! to zabieraj Mgiełkę i siup! daj tylko znać, myślę, że Nef i Viv też będą chętne
Jestem ZA.
Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
i kolejne pazury tak wiem, macie mnie dość, ale co ja poradzę jak mi sie tak uzbiera z całego tygodnia, a nigdy nie wiem które zdjęcia mam wrzucić
A nie uderzyłaś Ty się ostatnio w główkę?
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Iiiiiiii paznokcie z zaskoczenia

BYS Salmon + GR 166
Już doczytałam, że to termiczny, ale zanim to zrobiłam to coś mi nie grało z kolorem... i tak sobie myślę... o co kaman?
Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Poza tym, z czernią fajnie się komponują takie oczo.j.ebne kolory
Tru
Bardzo lubię takie połączenia
Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, na niektórych pazurkach płytka mi się łuszczy co na to poradzić?
Aniu mi się tak łuszczyła z przesuszenia... Odstawiłam wtedy Evelinkę gdzieś na miesiąc, zamiast nią jako podkładem malowałam Silky Smooth a między malowaniami wcierałam oliwę z oliwek i problem zniknął. Wróciłam potem do Evelinki ale jeszcze czasem na przemian wracam do tej SS.
Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
Nefty dziekuje, co ja proadze, ze mam ochote na takie mroczne lakiery ja mam takie fazy, ze jest czas, ze mecze ciemne lakiery, potem znow jasne mecze, potem brokaty itp itd
Toć ja nie mówię, że to źle U siebie ich teraz nie widzę... ale u innych mi nie przeszkadzają przecież, a u Ciebie jak tak pięknie wyglądają to już w ogóle Tylko ja mam aktualnie każdy paznokieć w innym kolorze, bo inspiracji wczoraj szukałam, a ponieważ nie chciało mi się ich zmywać to tak łażę... beż, turkus, róż, fiolet, smerfny, koralowy neon, czerwień krwista, czerwone wino, oczo... zieleń i brązik. Poza tym że ni cholery to do siebie nie pasuje to poprawia humor A że w domu siedzę...

---------- Dopisano o 08:21 ---------- Poprzedni post napisano o 08:14 ----------

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
szalejesz! kolekcja pięknie się rozrasta
Kobo sobie odmówię, wszystkie odmawiam, tylko nie SH a biorę Midnight in NY, chociaż kusi mnie jeszcze ten drugi jaśniutki Crinoline
...
a jednak
GR Paris - 243
Crinoline też łądny, ale ma zdecydowane różowe tony - podobno. Ja chciałam wanilię, kość słoniową... coś takiego...
Rozrasta się ale już powoli dobijam do mojej granicy, fajnie byłoby mieć kolekcję 150 lakierów, ale chyba póki co nie dam rady
A ten GR 243 w rzeczywistości jest taką brzoskwinką z prawdziwego zdarzenia? Szukam właśnie czegoś typowo brzoskwiniowego, tylko żeby to też nie była pomarańcza. Wczoraj obejrzałam masę swatchy (GR też, ale nie wiem jakie; Sally Hansen, Essence... no z takiej niższej półki w każdym razie, bo Orly czy coś mają piękne odcienie, ale odpuszczam), to wszystko albo leciało w stronę neonowej pomarańczy albo w drugą... znaczy praktycznie nude...

Edytowane przez a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Czas edycji: 2013-03-18 o 07:23
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora