Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-18, 07:33   #1590
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3982718 7]
Jestem ZA.
[/quote]




Cytat:
Crinoline też łądny, ale ma zdecydowane różowe tony - podobno. Ja chciałam wanilię, kość słoniową... coś takiego...
Rozrasta się ale już powoli dobijam do mojej granicy, fajnie byłoby mieć kolekcję 150 lakierów, ale chyba póki co nie dam rady
A ten GR 243 w rzeczywistości jest taką brzoskwinką z prawdziwego zdarzenia? Szukam właśnie czegoś typowo brzoskwiniowego, tylko żeby to też nie była pomarańcza. Wczoraj obejrzałam masę swatchy (GR też, ale nie wiem jakie; Sally Hansen, Essence... no z takiej niższej półki w każdym razie, bo Orly czy coś mają piękne odcienie, ale odpuszczam), to wszystko albo leciało w stronę neonowej pomarańczy albo w drugą... znaczy praktycznie nude...
wezmę dla siebie tylko Midnight in NY i zbieram kasę na kolejnego Sleeka i jeszcze pędzel do różu i pudru zdałoby się kupić

ten lakier to nieeee, róż. na tym jednym zdjęciu z bliska z takimi nutkami wyszedł. na zdjęciu w załączniku widać dobrze kolor. kiedyś już go pokazywałam

mam jeden taki ale to on pomarańczowy właśnie bardziej - też Golden Rose, drugi załącznik
jak coś fajnego znajdę to podrzucę linka, albo napisz wszem i wobec że szukasz, chcesz do boxa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P2010074.jpg (73,5 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P2190084.jpg (95,4 KB, 27 załadowań)
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora