Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Clinique - kolorówka
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-01-04, 08:25   #1420
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Potwierdzam

I jeszcze pytanko o podkład Perfectly Real. Wysępiłam w Sephorze próbkę 08, bo się nie mogłam z babką dogadać i jaśniejszego odcienia nie chciała mi wynaleźć uparcie twierdząc, że ten będzie ok. No i niby stapia się ładnie, ale jak go porównam z używanym dotychczas MaryKay Medium 100 czy nawet Full 200, to jest o wiele bardziej ciemny Na razie go co prawda testuję, ale chciałabym się dowiedzieć, który odcień będzie jaśniejszy, ale w tej samej tonacji, czyli raczej żółtej. Widziałam na stronie, że jest jeszcze nr 1, 2 i 4, ale z tych wzorników ciężko wydumać jakie te odcienie będą. Orientujecie się może?
mulier, może Ty mi coś doradzisz, jakiego odcienia szukać, bo gdzieś mi przemknęło, że chyba używałaś 2, 4 i 8 z tego podkładu, tylko coś mi cytat uciekł

#5895
Bo widzisz ten podkład ma fantastyczne zdolności dostosowawcze
Ja jako pierwszy tez miałam własnie 08, był ok, ale jednak bardziej pasuje do kapke opalonej lub po prostu ciemniejszej skóry. Na truskawce własnie kupiłam 02...juz słabo go pamiętam, ale z penością na mnie w żaden róż nie wpadał, wręcz przeciwnie, własnie zabarwienie żółtawe miał. 01 nigdy nie miałam, ale to już chyba skrajnie jasny kolor, bo 02 był juz jasniuteńki. Kiedyś z powodu braków w palecie kupiłam własnie 04. Oczywiście był on kapkę ciemniejszy od 02, ale tez niczego z żółtawego zabarwienia nie stracił. 08 jest dośc ciemny (jak dla mnie) i mimo tego, że fajnie sie dostosuje brakuje w jego przypadku po aplikacji tego rozjaśnienia o ton cery, które ja uwielbiam. Powiem Ci tak, nie wiem czy dadzą Ci próbke 02 w sephorze, bo chyba z tego koloru mało testerów jak i samych produktów mają (pamietam jak i ja poszukiwałam tego testera). 04 chyba w ogóle w PL jest niedostępny. Ale jest jedno wyjście . Mam jeszcze PRM w kolorze 04. Podaj na PW adres a przeslę Ci próbeczkę, ale to dopiero w przyszłym tygodniu, jak dotre wreszcie na pocztę

Pamiętam, że najbardziej pasował mi 02, jakoś tak ewidentnie czynił mnie piękniejszą. 04 tez świetny, ale jak wiadomo....każda skóra lubi co innego.
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora