Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C
Wątek: Kosmetyki M.A.C
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-17, 19:00   #282
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Mac

Ja również mam pigmencik od Geoni i z nim wszystko jest ok
Nigdy nie pomyślałabym ,że MAC rozróżnia w taki sposób pigmenty, jestem ciekawa na jakich właściwościach jest to oparte....bo pigmenty wyglądają podobnie...
Aktualnie mam 11 kolorów i jeszcze trochę odsypek... jestem ich szczęśliwą posiadaczką, ale do kolekcji Geonii mi jeszcze brak ''kilku''
Acha i jeszcze chciałabym się powtórzyć (bo chyba już to pisałam) ,że 1/4 łyżeczki to NAPRAWDĘ DUŻO! Pigment to zabójcza ilość koloru w takiej proporcji na tyle ,że starcza na ok20 użyć tak dokładniej to mi starczy jedno , no może dwa nabrania na pół płaskiego średniego pędzelka Sephory aby rozetrzeć kolor na całą powiekę nie tracąc nasycenia.

Edit:

Wklejam szybki makijaż oka pigmentem MAC White Gold + eyelinerem Fluidline Delphic... po za tym na powiece są domieszki kolorów z palety Lancome Color Design ,ale to były naprawdę delikatne akcenty ,których raczej na zdjęciach nie widać.
Po za tym chciałabym dodać ,że na żywo pigment prezentuje się nieco mocniej, nie ma prześwitów...po za tym na zdjęciu widać lekko zaczerwienioną powiekę czego nie ma w rzeczywistości no i teoretyczne niedociągnięcia w rzeczywistości takowych nie widzę...

Po za tym stałam się szczęśliwą posiadaczką dwóch nowych dużych palet na cienie MAC, jestem happy ponieważ w końcu znalazłam większe miejsce na moje piątki Inglota
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (106,3 KB, 292 załadowań)
__________________

Edytowane przez Nevada87
Czas edycji: 2008-04-18 o 10:43
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora