Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zaskórniki, mikrozaskórniki, pryszcze,, wągry, MOJE KOSMETYKI - Co stosować?????
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-06, 13:44   #18
Alejandro
Rozeznanie
 
Avatar Alejandro
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 893
Dot.: Zaskórniki, mikrozaskórniki, pryszcze,, wągry, MOJE KOSMETYKI - Co stosować????

Cytat:
Napisane przez Arribeth Pokaż wiadomość
Kup sobie lekki krem nawilżający i stosuj regularnie. Tłuściocha na Twoim miejscu bym odstawiła.
Tłusty krem również się przyda - na noc - wówczas, gdy skóra przyswaja sobie go o wiele lepiej. Właśnie dlatego o tej porze sięgamy po produkty bardziej odżywcze. Strasznie wysuszasz sobie skórę, a nawilżanie to podstawa (niezależnie od rodzaju skóry). Tak jak już pisano - sięgnij po lekki krem nawilżający, który będziesz używać po każdym umyciu twarzy, może być nawet jakiś z ''męskiej'' półki, który dodatkowo będzie łagodził podrażnienia choćby po goleniu. Sam piszesz, że czujesz ściągnięcie, o czymś to świadczy. Wieki temu w mojej głowie pojawiło się przeświadczenie - trądzik należy wysuszać. Nawilżanie poszło w zapomnienie, razem z moją gładką cerą. Na szczęście to było bardzo dawno, a skutki nie są odczuwalne.
Alejandro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując