Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sklep Dobrarada
Wątek: Sklep Dobrarada
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-12, 18:54   #2223
martynka1122
Raczkowanie
 
Avatar martynka1122
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 38
Smile Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez sunniva2007 Pokaż wiadomość
.. no dobra, ale czy ty piszesz o finishu w pedzelku?? i on zostawia warstwe dyspresyjna po utwardzeniu?? to nie lepiej byloby ci kupic glossa z i-nails i juz go nie przecierac?? az musze znalezc tego finisha u DR i poczytac na jego temat
p.s. no faktycznie w opisie napisane jest, zeby przetrzec cleanerem , ja nigdy tego nie robie, po wyjeciu lapek z lampy, klientka czeka chwilke az pazurki "ostygna" , nastepnie myje w umywalce a ja nakladam oliwke i ewentualnie krem do rak. ...

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------



zalezy od tego co masz na mysli piszac "rzadka" i o ktorej jednofazowce piszesz violet -typowy srednio-gesty, najlepiej robic nim pazurki na przemian i do lampy, dla mnie jest do ogarniecia, slicznie sie poziomuje, gelly pink(moj ulubieniec) jest troche gesciejszy od violetu i tez pieknie sie poziomje, z gesciejszych jednofazowek sa chyba te z serii fashion - zamowilam teraz thicka i zobacze czy mi podpasuje, podobno gesciejszy od typowych jednofazowek, no i tick plus- gesty, ale nie galaretka.. teraz pozostaje kwestia wyboru przez ciebie odpowiednej konsystencji, ja osobiscie lubie pracowac na srednio-gestych z naciskiem na gesty
Dziękuję wam bardzo za odpowiedzi:cm ok: tylko nie wiem mjakie żśele macie mjna myśli bo te fioletowe to są z firmy NOName i I-nails, która firmę plecacie, mozecie podac mi dokładne nazwy tych żeli bo triche sie zgubiłam.
martynka1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując