Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-24, 19:40   #617
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
Dokładnie, już dawno stwierdziłam, że to bez sensu i taniej kupić gotowe, w te miejsce mogliby pokazać coś naprawdę ciekawego a nie takie bzdety, tym bardziej, że programów o takiej tematyce praktycznie nie ma
Zgadzam się z Tobą w 100% , mogliby np jak kiedyś Rydzyńska robić jakieś obiektywne testy kosmetyków itp

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
nie mam telewizora w pokoju ;-) obejrzę w necie ;-)

Ja nam beautyblender jakiś z boxa, ale to wszystko strasznie duzo podkładu zjada i wolę palcami nakładać ;p potem tylko nadmiar zbieram gąbeczką ;-)

Mam też pędzel do podkładu, ale jakoś nie umiem go używać
Ja też setki razy próbowałam pędzlem ale nie wychodzi mi, mazia się i mazia i nic nie wsiąka, zostaje tylko masło na twarzy Za to BB uwielbiam

Cytat:
Napisane przez rickybobby Pokaż wiadomość
Kiedyś robiła podkład i to było kakao zmieszane z masłem shea chyba, w każdym razie z czymś tłustym, oglądałam z koparą na podłodze.
Pamiętam ten odcinek, tam był chyba jeszcze olej kokosowy i coś jeszcze. Koszmar . Nie wiem skąd ona bierze te pomysły

---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

Cytat:
Napisane przez rickybobby Pokaż wiadomość
A jak się maziała tym po gębie z taką zadowoloną miną, komedia
W sumie wyszedł taki instant samoopalacz nawierzchniowy albo bejca
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora