Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-07-21, 18:39   #539
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Nie podoba mi się ta pomadka w biedaboxie ale jako przeprosiny może być, poczekam na boxa, jakoś mi się nie spieszy. Mam tylko nadzieję, że nie będą rozsyłać w przyszłym tygodniu - wszyscy ode mnie z pracy będą porozsyłani po świecie a mi się udało wcześniej zaklepać czwartek-poniedziałek wolny, więc biuro będzie zamknięte, nikt nie odbierze tego drogocennego zamówienia.
W ogóle powiem Wam coś, moja firma jest rozsiana po świecie i pracownicy się przemieszczają i często przez dłuższy okres żyją zagranicą, wczoraj się okazało, że nasz główna HR nie została wpuszczona do Stanów bo ostatnim razem za dużo siedziała anulowali jej świeżutką 10letnią wizę biznesową nie lubię jej strasznie, bardzo dużo mnie kosztowało zachowanie kamiennej twarzy kiedy próbowaliśmy rozwiązać te sytuację

taka sytuacja mała rzecz a cieszy c'nie

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Aaaaa użyłam luny z pianka EL jest skóra gładka, luna mega przyjemna w użyciu Amyz używałas?
używałam noooo fajna sprawa nie powiem

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
ciekawe po co nadal widnieje na stronie, skoro nie wysyłają .

ale miałam dziką awanturę z Tz, normalnie zaraz spakuje siebie i córkę i pojadę do rodziców. Niech sobie sam siedzi jutro z rodzicami.
oj :
amyz jest offline Zgłoś do moderatora