Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-27, 12:31   #79
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Już się zachwyciłam na insta ale jeszcze raz się zachwycę tutaj Cudnie

Twoje ładniejsze

dziękuję

cieszę się


Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Brakuje mi chwili na śniadanie normalnie, siedzę i ledwo na oczy patrzę Dziś od 5 do 17 zjadłam obiad i padłam na twarz. Będę musiała jakoś to przeżyć- no chyba, że wygram przetarg _ w sobote pisałam ofertę, to wtedy ....... nie wiem co

i jeszcze wariatko poleciałaś na pocztę.. trzymaj się tam kochana


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Widziałam, cudowne Energia i radość

A mnie z kolei z seriali nic nie grzeje ani ziębi - z Czystą Krwią pożegnałam się wczoraj i zostało mi teraz Pretty Litte Liars, gdzie poziom absurdu wylewa się uszami, ale fanie się pogapić

dziękuję

u mnie na tapecie teraz Banshee i The Knick nadrabiam zaległości serialowe póki mam wakacje, w roku akademickim będą maratony wszystkich odcinków w weekendy, więc teraz muszę się nacieszyć


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
no to ja mam dokładnie tak samo! ogólnie wolę niebieskości, ale ten róż mnie rozbroił

hehe brudzenia się nawet nie boję, tylko że efekt nie będzie fajny

oj dokładnie, pogoda nie nastraja :/

no właśnie więc chyba jak się znajdę w pobliżu GR to wezmę róż

ja próbowałam zrobić to mani z moimi nowymi Essie.. nie wyszło tak fajnie jak oczekiwałam trzeba naprawdę dobrze przemyśleć kolory

jest za zimno
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora