Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kochane doradzcie ! Liczę na opinie :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-24, 18:43   #22
Shalo
Raczkowanie
 
Avatar Shalo
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Liverpool/UK
Wiadomości: 56
Dot.: Kochane doradzcie ! Liczę na opinie :)

Cytat:
Napisane przez anicia123 Pokaż wiadomość
Do włosków z tych ostatnich zdjęc to wroce dopiero za jakiś rok
bo obecnie zapuszczam te moje krótkie barsdzo jasne . A jak odrosną chce wrocic do tej samej fryzury Ale to chyba z 2 lata potrwa
Ojj w brazie mi okropnie . Naprawde. Mój naturalny to taki bardzo ciemny ale mysi , szarawy . Ostatnio chcialam sie sprawdzic w jasnym brązie i w rezultacie z placzem biegłam po rozjaśniacz . A co mozecie doradzic mi w kwesti makijazu ? lepiej tak zwykle z kredka ? ( jak na zdjeciu tym z grzywka ) czy moze bez kredki ? Aa i jakie ja mam w koncu rysy twarzy ? Jedni mówią że ostre a inni wrecz przeciwnie że bardzo delikatne więc sama nie wiem
dziekuje babeczki za wszystkie rady
Z tą kredką robisz ten sam błąd, który ja powielałam przez wiele lat, dlatego właśnie oczy wydają Ci się małe. Zamiast rysować kreskę w środku oka postaraj się o taką jedną nad górnymi rzęsami, zdecydowaną. Nie robi się jej kohl'em, ale kredką w płynie. Jest potrzebna większa precyzja. Moja rada: taka kreseczka, cienie w barwach brązu, dużo mascary.
Shalo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując