Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-14, 19:23   #1279
batkab
Raczkowanie
 
Avatar batkab
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 499
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
czemu miałabym się obrażać przecież nie ma o co
z Tż to jest długa historia, on jest yyy hmmm specyficznym człowiekiem, ale i ja na początku nie traktowałam go hmmm tak jak powinnam (bo akurat trafiliśmy na siebie w beznadziejnym momencie mojego życia, tuż po zakończeniu poprzedniego związku) i nie byłam do końca fair- chyba dlatego, za moje grzechy wybaczam mu każde dzisiejsze zachowanie. myślę jednak coraz częściej, ze tak nie powinno być. chciałabym zacząć od nowa, bez bagażu przykrych doświadczeń hmmm kocham go bardzo, ale trafiliśmy na siebie w złym momencie i od samego początku źle budujemy między sobą a to już... 4 lata dopiero się zorientowałam poza tym on ma porąbanych rodziców, para wariatów (serio) nerwusów nienormalnych i tez sobie trochę tym tłumaczę jego niemiłe zagrania, brak czułości itp...

musiałabym o tym książkę napisać, nie ma tutaj miejsca na to

nawet rodzice wyszli gdzieś na imprezkę, siedzę więc sama, wcinam kanapki i myślę co tu robic. Gdzie by się tu wkręcić dzis

Ostrowo to takie zadupie poza sezonem ze szkoda gadać wioska totalna ale coraz wiecej domów tam powstaje i robi się kolejny kurort, chociaż stamtąd dalej do plaży. Tutaj wszędzie, od Helu do Karwi jest tyle ludzi, że już o tej porze (połowa sierpnia) ma się serdecznie dość i marzy się o jesieni, kiedy będzie spokój. Poza tym jesień ma taki specyficzny zapach uwielbiam.
To fakt, że w Ostrowie do plaży jest kawałek (mieliśmy 15 min.). Plusem są niziutkie ceny w ładnych pensjonatach Ale w połowie sierpnia nie było problemu aby rozłożyć się spokojnie na plaży. Mieliśmy tak piękną pogodę, że opalaliśmy się tydzień.
Dlatego nad morze jeździmy właśnie w sierpniu
batkab jest offline Zgłoś do moderatora