Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-19, 20:32   #3550
bez_sensowna
Rozeznanie
 
Avatar bez_sensowna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 522
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Aneczka91 Pokaż wiadomość
1. Jak się opalasz - szybko, od razu na brązowo


2. Kolor oczu - piwne

3. Piegi - brak


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? - nie mam pojęcia


5. Naturalny kolor włosów - ciemny blond jak na zdjęciu


6. Kolor ust - lekko różowe


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? - w ciemnych

1,2 zdjęcie - teraźniejsze
3 - w naturalnym kolorze włosów
teraz jesteś zima, a patrząc na naturalny kolor to ciężko mi stwierdzic czy maja złoty przebłysk czy srebrny
pozatym dodam że ładniej Ci w jaśniejszych (niekoniecznie naturalnych)

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

migotka1010 jaki przebłysk mają Twoje włosy?

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

Cytat:
Napisane przez uuuuu11 Pokaż wiadomość
1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy
Opalam się szybko wlaściwie nigdy nie schodzi mi skóra czy nie mam poparzeń, moja skóra tylko chwile jest zaczerwieniona, na drugi dzień mam już złotą-brązową opaleniznę


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
moje oczy są jasnozielone z ciemną obwódką, widoczne są też zółte plamki. oprawa oczu jest ciemna, zdecydowana

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
jest ich kilka są raczej złotawe

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
moja skóra ma odcień chłodny, jasny, niestety często się rumienie na różowo

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
moj naturalny kolor to ciemny blond ze złotymi przebłyskami

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
moj naturalny kolor to jasny koral

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
dobrze wyglądam w kolorach wyrazistych, ostry róż, czy turkus,zieleń

dziękuje z góry za odpowiedź muaa
wszystko pasuje na wiosne tylko chyba źle określiłaś swoja cere bo pewnie ma ciepły odcień

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Agula 88 Pokaż wiadomość
ostatnio czytałam ze istnieje typ mocne lato i przez te ciemno różowe usta się waham między latem a wiosną
wiosną jesteś (wiosna czesto jest mylona z latem)

Edytowane przez bez_sensowna
Czas edycji: 2010-09-19 o 20:28
bez_sensowna jest offline Zgłoś do moderatora