Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Essence cz. VII
Wątek: Essence cz. VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-13, 23:11   #1189
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Powiedz mi w której Naturze takie fajne promocje dorwałaś
Mniemam, że nie w GŁ, bo tam na stoisku wyprzedażowym prawie wszystko poprzebierane i rozbabrane, że strach do ręki brać
W Naturze na Plantowej. To moja rodzima, bo niedaleko domu
W GŁ to niby dużo ,ale drogo


---------- Dopisano o 00:11 ---------- Poprzedni post napisano o 00:11 ----------

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
No niestety a i cyfrówka nie młoda więc nie ma co cudów wymagać.

Jak mnie natchnie wena to takie eksperymenty przeprowadzę, że głowa mała... Tylko jak mnie natchnie bo na razie jakoś mnie nie natycha

Nie próbowałam. Dzisiaj to myślałam nawet o przeprowadzce gdzies do krajów Skandynawskich bo może tam mają jasne podkłady
W zeszłym roku zakupiłam podkład YR i był ok a tej zimy nagle się okazał zbyt ciemny Normalnie głowa mała. Na szczęście odkryłam, że jest jeszcze jaśniejszy odcień więc będzie co próbować. Na razie jednak postanowiłam jeszcze pomęczyć to co mam bo nie lubię wyrzucać kosmetyków a szkoda żeby stały bezczynnie bo na lato i tak będą zbyt jasne.




Świetnie Działaj tak dalej

Dziękuję za komplement.

Muszę się jakoś zagłębić w ten temat. Może faktycznie dam radę

Spróbuję nauczyć kota Ojojojoj to będzie co opisywać na blogu




Dobry patent. Trzeba będzie wypróbować Albo sobie dosypię białego matowego pigmentu z KOBO Może to coś pomoże

Co do MF to miałam próbkę tego drugiego najjaśniejszego podkładu i była masakra. Zupełna tragedia więc nie sądzę coby ten pierwszy miał podpasować.



Ciesz się, że w ogóle przejawiają zainteresowanie Twoją osobą. Ja dzisiaj poszłam do MAC a tam mało, że mnie zlekceważono jak weszłam to jeszcze jak już podeszłam do "Pani" i zaczęłam wyjaśniać co by mnie interesowało to ona tylko machnęła ręką w kierunku pudrów i powiedziała "Nie ma, jest tylko to co widać", i wróciła do tego co robiła wcześniej totalnie mnie olewając

P.S. Nie ma w MAC takiego różu jakiego szukam








Jak lubisz to super Może podziałasz cuda i zrobisz ze mnie zwiewną podatną na pląsy balerinę
Świetnie, że oferujesz pomoc. Jak tylko się zmobilizuję i znajdę trochę czasu to zaraz się do Ciebie zwrócę


No w sumie racja - moja twarz i mój makijaż i nikomu nic do tego Następnym razem się już nie będę powstrzymywała Ubrązowię się Creamylicious ile wlezie
Będziesz tańcować przez sen
Czekam na odzew
Wyjdzie taka czekolada na miasto. I git


---------- Dopisano o 00:11 ---------- Poprzedni post napisano o 00:11 ----------

Cytat:
Napisane przez jennifer777 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomocy:P
Mam delikatnie wiecej gotówki i chce kupic jutro 3 produkty z essence, ogolnie to nic konkretnego nie potrzebuje, po prostu chce sprawdzic ta firmę, jakie 3 produkty polecacie?
Hmmm. Multi Action, Jak Ci sie uda zdobyć to albo liner z Denim Wanted, albo paletkę Metallics. Oba produkty są bardzo dobre i trwałe. Ja jestem bardzo zadowolona jeszcze z rozświetlacza Return to paradise(limitka, ale nie ma takiego wielkiego popytu)Nowy shimmer ze stałej kolekcji, stempelki do pazurów. Ja lubię tez bardzo ich pędzelek. Miało być 3 ale zawsze tak jest. Mogłabym wymieniać dalej
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora