Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Znudzona sobą... chce coś zmienić...
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-13, 17:38   #8
Czar_Wodnika
Raczkowanie
 
Avatar Czar_Wodnika
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tu i ówdzie
Wiadomości: 109
Cytat:
Napisane przez klaudynka4 Pokaż wiadomość
A jakie pasemka proponujecie?? Chciałabym znowu powrócić do ciemnego złotego blondu Ale niewiem czy tak sie da, raczej nie..
Wiesz....fryzjerka nie jestem i niestty nie wiem czy da sie powrocic....ale wydaje mi sie, ze w dobrym salonie fryzjerskim na sto pro to zrobia moze jakas dekoloryzacja...czy jakos tak to chyba bylo Co do pasemek to proponowalabym jakies odcienie rudosci moze....Wiesz, jak ja farbowalam wlosy na ciemne kolory, zawsze jak mi sie znudzil kolor poprostu rozjasnialam pasemka Kolory wychodzily roznie w zaleznosci od "mocy" rozjasniacza i tego jak dlugo trzymany byl na wlosach Czasem, dla urozmaicenia kolorku, zmywalam rozjasniacz w roznych odstepach czasowych, dzieki czemu mialy minimalnie rozne odcienie No ale nie wiem czy chcesz tak eksperymentowac

Aaaa...zapomnialam wkleic linka do fajnego katalogu fryzur....moze sama cos wypatrzysz Powodzenia i jak juz cos znajdziesz i zmienisz to czekam na fotki
http://ikf.com.pl/
__________________
There's a fire between us
So where is your God
There's a fire between us
I can't get off the caruosel
I can't fall off this world

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2006-10-14 o 10:54
Czar_Wodnika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując