Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-16, 21:25   #3871
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
policzyłam dziś swoje lakiery

okazało się,że jest ich dokładnie 120 , w tym 12 OPI i 12 China Glaze
Ja cały czas oscyluję koło 70...

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;32967370]Oszaleje zaraz!
kupiłam bazę pod cienie Hean.I co ? Nico kreska odbita na powiece,cień też,Super. Rozwalę coś zaraz!.Jeszcze w poniedziałek spróbuje nałożyć cień na kreskę i rozetrzeć.[/QUOTE]

Spokoooojnie... Najpierw narysuj kredka krechę (nie musi być idealna) potem delikatnie rozetrzyj (np patyczkiem z watką) na to wklep cień. Dosłownie wklep- cienkim pędzelkiem miejsce przy miejscy wciskaj go delikatnie w skórę. Granice rozetrzyj. Cień utwrali kredkę.

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość


oo fajny myk.. ale jakoś sobie tego nie wyobrażam znaczy efektu bo tak to czaję.
Genialny. Serio. Oczywiście to musi być muśnięcie tylko, z roztartymi granicami, ale efekt jest obłędny. Najlepiej widoczny, jak muśniesz jedno oko i spojrzysz w lusterko Jak zrobisz na drugim to nie widać że coś robiłaś, a efekt... mmmmm

Szyszek zamknij oczy to babskie tajemnice

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
dziewczynki,w jakiej tanszej firmie dostanę kobaltową krędkę, taka typowo electric blue? pacze i pacze i znalesc nie mogę.
a! i nowosci na wiosnę od:
sensique
wibo

mi sie podobaja i to bardzo
Co do kredki... Nie wiem... Ładną niebieską znajdziesz w Essence (long lasting- kocham je) ale to nie jest taki electric. Inna sprawa, że to są najlepsze kredki jakich używałam- na glowę bija Diora czy Chanel (Na essencomaniaczkach dostałam ksywkę "poskramiacz elelek", mam ich 15)

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
mc266 - nie wiesz co mówisz gdyby mój facet tak dbał o paznokcie jak szyszek to bym mu je w nocy obcęgami poukręcała :P nie na moje nerwy :P

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

nowy avuś :3
A gdzie niebieski pies?? Wybacz Lolli, ale giniesz z nim tłumie....
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora