Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak powstrzymać się od wyciskania?!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-02-01, 23:01   #4283
gwendolyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 768
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

świat i my nie jestesmy doskonałe i trzeba się z tym pogodzić, ja tez jestem wybuchowa i nademocjonalna i czasem zdarza mi sie myśleć jak mój chłopak mógł pokochać i wytrzymać z dziewczyną o tak paskudnym charakterze i cerze, ale skoro nadal są z nami agato wwwl to widocznie nie jesteśmy takie okropne
Ja u siebie nie znoszę bardziej swojego wzroku słabego (chociaz lubię siebie w okularkach to wkurza mnie to, że n.p. teraz musiałam założyc jedne okulary, żeby odnaleźć drugie, które leżały przed moim nosem albo płacę niebotyczne sumy za pocieniane szkła żeby nie wyglądać jak Stępień, albo czekam tygodniami na kontakty bo z moja wadą wzroku są tylko na zamówienie) ze swoim złym wzrokiem w przeciwieństwie do pryszczy nie wygram, dlatego myślę, że warto z nimi powalczyć bo jakoś?! można z nimi dojść do ładu.
Teraz po kąpieli podcinałam sobie grzywkę i regulowałam brwi, więc kusiło mnie jak cholera żeby pomajstrować i juz zaczęłam, ale w porę sie powstrzymałam od masakry, powstrzymały mnie widoczne z bliska i w dobrze oświetlonym lusterku blizny i przebarwienia po rozdrapanych prycholach i zaskórniki, które powstają obok wycisniętych prycholi, które smarujemy maściami żeby ranki po nich sie zagoiły- niech to będzie dla was przestrogą i hamulcem!!!
gwendolyn jest offline Zgłoś do moderatora