Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-23, 01:46   #3790
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Effa, Caameroon
Widzę jest co testować. To się nazywają zakupy

Effa

Tak, testuje od wczoraj. Bardzo, bardzo dziękuję . Fajnie, że nie przetłuszcza włosów. U mnie daje delikatne przygładzenie. Niezła jest też ponoć Jane Carter Nourish&Shine. Wypada taniej jeśli wziąć pod uwagę gramature.
Pasta bardzo mi się teraz przyda. Wczoraj wróciłam od fryzjera i zamias refleksów mam...pasemka Nie wiem po jaką ch...... siedziałam z rozjaśniaczem na głowie przez 50min skoro refleksy miały być jaśniejsze o ton lub dwa. Teraz trzeba przejść kuracje nawilżającą

Jakie polecacie maski do włosów po rozjaśnianiu - stricte nawilżające?


Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
Ja myję włosiska wieczorem bo rano nie mam czasu. Nienawidzę spać z mokrymi ale samoistnie to z 4-5 godzin mi schną. Jak położę się z wilgotnymi to rano mam siano więc muszę suszyć niestety. W ogóle mam dziwne włosy. Jak ich nie ułożę na szczotce suszarką, nie naciągnę tak delikatnie tylko zostawię żeby wyschły same, to one się falują ale tak jakoś bez ładu i składu. Jakbym je po takim samoistnym wyschnięciu chciała rozczesać to miałabym napuszoną szopę na głowie. Chciałabym przestać suszyć ale jak?
No to może spróbujesz popracować nad tymi falami? Włosomaniaczki mają tyle cennych rad, że nic tylko próbować.



iivii, fiolka85, Caameroon - bardzo fajne włoski. Oj...daleko mam do Was

Edytowane przez mlodziudka85
Czas edycji: 2012-08-23 o 01:48
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora