Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-03, 10:45   #1491
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez doris144 Pokaż wiadomość
Corii witaj wśród fanek LS Z każdym zabiegiem będzie mniej włosów, ale niestety ból będzie większy, bo zwiększają parametry lasera ale czego się nie robi dla wygody i urody
Witam No wiem, Pani już mnie ostrzegała przez tym bólem. Ale własnie, czego dla wygody się nie robi Z drugiej strony nie wiem czy zwiekszyć parametry mozna u kazdego bez szkody, bo ja mam cienką skórę i obawiam sie, ze większe parametry = sprawa, jak na udach Oby jednak nie
Przyznam, ze na laser wybierałam się już kilka lat, ale ciagle odkładałam decyzję, bo kiedyś ceny były "chore" teraz średnio jedna partia to ok. 199 więc z trudem ale da się jakoś przełknąć No a poza tym pozostawała kwestia który gabinet wybrac. Wiadomo ze w ciemno to można ale sobie guza nabic, ale całkiem nieoczekiwanie na poczatku roku jedna z Wizazanek wspomniała ze chodzić tam zaczęła też z polecenia przez kogoś inengo. To pomyslałam sobie, ze jak taki łancuszek jest to moze warto. Umówiłam się na testy, pogadałam, porozglądałam i stwierdziłam, ze ok. No i teraz coco jambo i do przodu
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując