Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-06-20, 10:36   #371
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Exclamation Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez justynkab Pokaż wiadomość
a może by kupic jakies inne tabletki? sa takie jak cla claronol, cealin, czy lierac kapsulki, co myslicie? Niektore, z tego co czytam maja lepszy sklad.. Poradzcie cos bo juz sie zakrecilam czy zostac przy tym inneov czy kupic cos innego?
Droga Justynko... Moim zdaniem powinnas pozostac przy kuracji inneov. Bo jeżeli już ja zaczełaś to moim zdaniem nie ma sensu jej pezerywac i zaczynac inną! A o braniu dwóch różnych środków jednocześnie nie ma mowy!Z pewnością przyniosłoby to więcej szkód niż pożytku! Nie znam składu tych tabletek ale obawiam się, ze zawierają one składniki o mocniejszym działaniu i przez to bardziej szkodliwym. Ja nie mam zaufania do takich środków. Nawet do inneov zaufania nie miałam ale któraś z dziewczyn radziła się farmaceutki i ta powiedziała, ze w inneov są same naturalne składniki. No oprócz tych barwników, o które się tak obawiałam bo mam bardzo wrażliwy żołądek i alergie pokarmową. Ale jest jak najbardziej ok Nie zauważyłam żadnych skutków ubocznych A z takimi tabletkami to już różne niepezyjemne przygody słyszałam więc odradzam Ci... Zresztą jakbyś teraz zaczęła inną kurację to pienbiądze, które wydałaś na inneov poszłyby w błoto! A więc podsumowując... ZOSTAŃ PRZY INNEOV!
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując