Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wakacyjna Metamorfoza Blondyneczki :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-07-06, 12:19   #15
kiaa1
Raczkowanie
 
Avatar kiaa1
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 227
Dot.: Wakacyjna Metamorfoza Blondyneczki :)

kinga(kinia) dziękuję Ci serdecznie za rady odnośnie włosków - obejrzałam te fryzury beckham i jakos nie czuję się w niej kolor ze zdjęcia które wskazałaś jest akurat najbliższy mojemu rzeczywistemu - to moj naturalny kolor włosów tylko na paru centymetrach został jeszcze ten pechowy rozjaśniacz - tylko że obawiam sie że ten mój kolor wcale nie jest taki miodowy jak dla mnie są takie myszkowate mi osobiście podobaja sie np kolory z 3 4 5 zdjęcia 1 cz. makijażu, takie bardziej słoneczne niż moje naturalne.. jakie to byłyby kolory?

Bardzo fajne rady odnośnie do makijażu z zielonym cieniem czasem próbuję i rzeczywiście wychodzi fajnie, ale nigdy nie pomyslalabym o granacie/graficie..Graifit juz mi sie w myslach podoba tylko granatu nie jestem pewna do mojej dziecinnej buźki przy okazji - mam taka w wieku 22 lat

Emilcia_1616 mi też bardzo podoba sie ten kolor, taki słoneczny, a to byłby jakis średni blond? czy raczej jasny?

PROSZĘ O WIĘCEJ
__________________
Ja wiem, że do ciebie przyjdzie też
Dzień który zbudzi w tobie moc !

kiaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując