Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Efekty olejowania paznokci / część 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-04-07, 20:45   #2837
wiki558
Raczkowanie
 
Avatar wiki558
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 66
Dot.: olejowanie paznokci - brak efektow

Cytat:
Napisane przez pomme de terre Pokaż wiadomość
Witajcie,
Chcialam zapytac Was o rade która dotyczy pielegnacji paznokci.W grudniu ubieglego roku uzywalam kilka razy odzywki eveline (tak, tej ktora cieszy sie zla slawa ). Po przeczytaniu opinii wystraszylam sie i postanowilam zaczac naturalna pielegnacje. A mianowicie:
-od stycznia zaczelam regularnie (2-3 razy dziennie) olejowac paznocie-głownie mieszanka oliwki baby dream, olejku rycynowego oraz olejku z drzewa herbacianego, nastepnie po ok dwóch miesiacach postanowialm dodac olejku z rossmana- migdalowego
-kupilam szklany pilnik
-piluje paznockie w jedna strone
-nie zapuszczam dlugich paznokci -chcialam im dac czas na regeneracje
-staram sie miec zawsze pomalowane zeby je wzmocnic.


i...


efektow brak

wydaje mi sie ze przez te 3 miesiace zrosla mi juz ta plytka po uzywaniu odrzywki eveline i od tego momentu jak mam juz swoja 'naturalna' plytke paznockie rozdwajaja sie jak dawniej...

czy wiecie co moze byc tego przyczyna?


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


moim zdaniem to wina olejków albo za dużo ich zmiksowałaś w jednej buteleczce albo po prostu na ciebie nie działają( pomijając że po eveline na prawdę ciężko jest dojść z paznokciami do ładu jeżeli zrobi nam krzywdę ). Miałam ten sam problem dopiero kąpiele w gorących olejach i olejek Baby Dream Fur Mama wzmocnił moje paznokcie że daję rade je zapuścić za opuszek i są na prawdę twarde, wreszcie takie jak chciałam. Jak olejowałam dłuższy czas mieszanką z 4/5 olejków to nic mi to nie dawało bo chyba za dużo na raz , spróbuj poeksperymentować

Edytowane przez wiki558
Czas edycji: 2015-04-07 o 20:47
wiki558 jest offline Zgłoś do moderatora