Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-06, 07:51   #3823
201604251028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 726
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez Blair Audrey Pokaż wiadomość
Przecież ona podawała przykład Catherine Deneuve, ona ma piwne oczy.
Wiadomo, że kolorystyka nie determinuje pierwiastków, ale może je wydobywać/ przytłumiać. Chyba łatwiej jest uzyskać delikatny wygląd przy jasnych oczach, karnacji, i blond włosach. Ja z kolei mam na odwrót- mnie kolorystyka wyostrza, nie jestem aż tak "słodką laleczką" jak SG w typie, dajmy na to, Anny- Sophie Robb
Przynajmniej ja tak to zrozumiałam.
yonce jakim typem wolałabyś być? TR z etherealem to niesamowite połączenie.
Bardzo podobają mi się typy Natural Niestety, jako TR ciężko jest się ubrać na co dzień, jeśli ktoś preferuje wygodny styl. Bogu dzięki za to ethereal, bo dzięki niemu total look mnie przytłacza, i mogę grać tylko dodatkami i linią

Też mi się podobają te pierwiastki na truth-is-beauty, ale są jednak zbyt stereotypowo opisane - są przecież kobiety, które mają mniej danego pierwiastka, przez co nie ma aż takiego mocnego efektu np. seksbomby (Romantic). A tu jakby nie jest to uwzględnione, bo pokazane są przykłady które mają chyba maximum tego pierwiastka
201604251028 jest offline Zgłoś do moderatora